Ігор Мізрах підігрів “Ранкову каву”

Ігор Мізрах підігрів “Ранкову каву”

На каналі ЕКО-ТВ щоранку збирається величезна аудиторія шанувальників популярного телешоу “Ранкова кава”, гостями якої є відомі, цікаві та популярні особистості, котрі обговорюють з ведучими на найактуальніші теми та приковують до екранів глядачів будь-якого віку.

Одинадцятого березня до студії завітав видатний громадський діяч, професійний юрист, економіст та потомствений педагог — Ігор Аркадієвич Мізрах. Але говорили в цей ранок зовсім не про політику й не про економіку, а про найголовніше покликання гостя- музику.

Ведучі Євгенія та Іван здивувались самі та здивували всю країну — виявилось, що автором дуже знаменитної пісні “Детство”, заслухану десятками мільйонів людей, яка стала популярна завдяки художньому фільму “Предлагаю руку и сердце” є саме Ігор Мізрах. Він розповів, що ще у шостому класі, у 1982-83 році написав ці слова, а заспівав у дитячому таборі “Артек”. Вона була почута та облюбована, але за відсутності авторського права в СРСР — просто записана десь на папірці та врешті виринула у фільмі, а потім переспівана радянським виконавцем Юрієм Шатуновим уже в 1992 році. Але коли віднайшли справжнього автора — було вже запізно, наразі герой шоу хоче відновити права на цю пісню.

Також Ігор Аркадєівич розповів про своє захоплення музикою ще з дитинства — як творилася музика, як їздили по школах та дитячих таборах, де були вожатими, співали для дітей та організовували музичні свята. Гість відзначив, що в нього є і “YouTube”-канали — Mizrakhproduction та Igor Mizrakh. Згадав Ігор Аркадієвич й про свій улуюблений кліп із заслуженим артистом України, Олександром Тищенко — “Мій друг”, в якому був глибокий смисл. Хоча й свій кліп на пісню “Мой папа вырулит” йому подобається не менше.

Запитали Іван та Євгенія і про початкові кар’єрні сходи, адже на зорі свого шляху Ігор Мізрах був вчителем молодших класів — пригадалися чудові жартівливі історії і навіть на веселі провокаційні питання Ігор Аркадієвич відповідав щиро та з гумором. Зрештою, тема музики поновилася й герой програми зізнався, що музика для нього — лише хобі — й це назважаючи на всі його доробки та заслуги в сфері шоу-бізнесу. Поговорили й про історію зі “співучими проректорами”, одним з яких був у свій час Ігор Мізрах, а інший — його друг, всім відомий Михайло Поплавський. Згадавши Поплавського — згадали й соціальну мережу “Tik-Tok”, якою активно користується останній та вирішили відзняти ролик з Ігорем Аркадієвичем у прямому ефірі — спонтанно, енергійно та бадьоро для всіх глядачів.

Наостанок Ігор Мізрах виконав свій шлягер “Мой папа вырулит” й дійсно “підігрів” не тільки “Ранкову каву”, а й усю країну.