До Уваги всiх жителiв Столицi! Рейдерство керує Законом, або Безпокарний нотаріус!

До Уваги всiх жителiв Столицi! Рейдерство керує Законом, або Безпокарний нотаріус!

До Уваги всiх Жителiв Столицi !!!

Обережно, доки ми не бачимо, вчиняються злочини, та люди залишаються без майна, та опиняються на вулиці! Ми закликаємо повідомляти про подібні злочини правоохоронні органи та зупиняти подібне в нашій країні!

Рейдерство керує Законом, або Безпокарний нотаріус!

У столиці злочинна група на чолі з нотаріусом вчинили рейдерство в столиці, детальніше:
Зубкова Ольга Леонідівна, номер свідоцтва 6784, нотаріус м.Києва вступила в змову з кримiнальною, злочиннною групою за хорошу винагороду!
Одного з учасників слідство встановило, ним виявився мешканець Києва: Мойса Вячеслав Миколайович 1966р. нарождження. Вiн вирішив, що столиця може належати йому. На нього вже відкрито кримінальне провадження.
Ми маємо витяг з ЄРДР, та певні докази про їх причетність. Деталі за телефоном! Тож продовжимо:
через вказаного нотаріуса, яка наживається на подібних злочинах. Якому не було надано ніякого офіційного документу, уклала незаконну угоду та без жодних підстав та прав скасувала в реєстрі рішення суду про арешт майна. Звична схема як для роботи рейдерів! Скориставшись своїми службовими обов‘язками Зубкова Ольга Леонідівна жорстко знехтувала своєю відповідальностью перед Законом та громадянами України!
Закликаємо та просимо бути обережними. Прохання зробити максимальні репости. Український народ не гідний таких нотаріусів!
Допоможіть вивести цих злочинців, по іншому їх назвати не можна, на чисту воду!

Також ми дуже просимо звернути увагу державні органи, а саме: Службу Безпеки України, Генеральну Прокуратуру та вжити належних заходів, аби зупинити та викрити злочини, які втілюють в життя нотаріуси: Зубко Ольга Леонидівна та злочинніу угрупування, які керують та погрожують громадянам України!

Всі, хто мав справу з даним нотаріусом прохання звернутися до Поліції та відповідних органів!

+380 50 672 4694 Юлія Юрївна Волинець координатор потерпілої сторони
Усі питання за телефоном!

ТАКОЖ ДОДАЄМО ПОСИЛАННЯ НА ЦИХ ЛЮДЕЙ: