20 хвилин тому! Зеленський підписав – нових людей призначено: зміни всюди

20 хвилин тому! Зеленський підписав – нових людей призначено: зміни всюди
Президент Володимир Зеленський призначив послів України у Сербії, Нідерландах, В’єтнамі, Брунеї Даруссаламі та Мальті. 
Відповідні укази №643/2021 – №647/2021 опубліковані на сайті Президента України.

Згідно з документами послом України в Республіці Сербія призначено Володимира Толкача. Попередньо з цієї посади було звільнено Олександра Александровича (указ №641/2021). Також Президент призначив послом у Королівстві Нідерланди Максима Кононенка.

Олександр Гаман став послом у Соціалістичній Республіці В’єтнам, однак попередньо його було звільнено з посади Представника України при Організації Чорноморського Економічного Співробітництва за сумісництвом (указ №642/2021).

Крім того, за сумісництвом глава держави призначив посла в Італії Ярослава Мельника послом у Республіці Мальта, а посла в Сингапурі Катерину Зеленко – послом у Брунеї Даруссаламі.

Нагадаймо, що заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі після його скандальної поведінки з правоохоронцями на в’їзді до Донецької області звільнено. Розпорядження прем’єра-міністра Дениса Шмигаля було опубліковано 13 грудня 2021 року.

11 грудня стало відомо, що заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі поскандалив із правоохоронцями на в’їзді в Донецьку область через те, що його автівку зупинили й попросили показати документи.

Related posts