Журналіст: Хочете побачити розборки в стилі 90-х? Не треба архівна хроніка. Приїжджайте прямо зараз на Видубичі

Журналіст: Хочете побачити розборки в стилі 90-х? Не треба архівна хроніка. Приїжджайте прямо зараз на Видубичі

Хочете побачити розборки в стилі 90-х? Не треба архівна хроніка. Приїжджайте прямо зараз на Видубичі. На Промислову. Тут минулого тижня була виявлена потужна точка незаконного видобутку піска. Вже майже тиждень вона не працює.

Були складені акти — пісок заборонили намивати та відвантажувати. Дякую патрульним! Реально красавци. Але далі почалася млява тяганина від водної поліції та правоохоронців Голосіївського району. Вони досі не оглянули місце події! Спортивні хлоп’ята в суботу намагалися силою виштовхати активістів та журналістів, відчувши підтримку. Цікаво з боку кого? Знову ж таки завдяки чіткій законній позиції патрульних дали задню. І от зараз нова хвиля. Значно потужніша. Тут вже майже сотня орків.

Вони обіцяють підкріплення і що всіх поламають. Чекають темряви. Слідчо-оперативна група їде мабуть через Житомир. Ну дуууже довго… Є реальна загроза життю людей, що зараз на місці. В глухій промзоні. Але фактично в центральній частині столиці. Добре, що хоча б працює зв’язок. Буду повідомляти, що відбуватиметься далі. Прошу репост! І будь ласка тегайте всіх, кого вважаєте винними в цій ситуації. Навіть цікаво чиє призвище переможе…

#StopCorruption

Related posts