Журналіст: Подивіться, як нас нахабно обкрадають на київських парковках

Журналіст: Подивіться, як нас нахабно обкрадають на київських парковках

Подивіться, як нас нахабно обкрадають на київських парковках. Біля станції метро «Іподром» є великий «перехоплючий» паркінг. Він створений для водіїв, які з області приїздять в Київ, залишають машини на цьому паркінгу, а далі їдуть «синьою» гілкою метро. Зручно? Зручно. Хто ж на ньому заробляє гроші?

Офіційно цей паркінг належить комунальному підприємству «Київтранспарксервіс». Там і таблички відповідні висять. Пишуть, що свого часу на спорудження цієї парковки місто витратило 1 мільйон гривень. Мільйон наших з вами гривень. Але…Але… Коли ви берете талон паркування перед в’їздом, то бачите, що талон видає вам зовсім не «Київтранспарксервіс», а таке собі «Паркувальне підприємство Автокаді-73». Ця контора зареєстрована на такого собі Петра Івановича Мацюцького.

Людина з таким же П.І.Б. працювала раніше полковником міліції в Солом’янському районі, а згодом стала помічником нардепа-регіонала Сергія Пачесюка. Цей Пачесюк у Партії регіонів опікувався різними «смачними» темами на транспорті. І входив до комітету транспорту і зв’язку у Верховній Раді.

Скільки вони «піднімають» грошей на цій парковці і скільки таким чином виймають з наших кишень? Доба паркування коштує там 20 грн. Паркінг налічує 250 місць, але щодня заповнено там в середньому місць 150. Множимо. Виходить 90 тисяч гривень на місяць, або 1 мільйон 80 тис. грн. на рік. Тільки на цій парковці. І це ще не все, тому що «Автокаді-73», виявляється збирає гроші ще й на добових паркінгах біля залізничного вокзалу. Там взагалі золота жила: постійний потік клієнтів, і 50 грн./доба. Я був би вдячний, якби хтось з адекватних депутатів Київради (якщо такі є) або нардепів (такі точно є), взялися за цю проблему. Бо сукупно на київських парковках у нас крадеться не менше 500 мільйонів гривень на рік — серйозні гроші, які можна було б направити на армію, медицину, дороги. Шановні депутати, вийдіть на зв’язок, маємо багато інформації по цій темі, а займатися цим ніколи. Бо є ще: Роттердам плюс, Укроборонпром, Укрнафта, і ще багато корупційних годівниць, які треба розслідувати.

Буду вдячний, якщо хтось з депутатів до цього долучиться. Бо на чиновників мерії включно з мером, надії нема.

Related posts