Соболєв: «Уряд має відповісти на запитання, як в лавах Національної поліції з’явився зрадник України»

Соболєв: «Уряд має відповісти на запитання, як в лавах Національної поліції з’явився зрадник України»

Ані Служба безпеки України, ані Міністерство внутрішніх справ досі не надали відповіді на звернення фракції «Об’єднання «Самопоміч» щодо перебування в лавах Національної поліції Юрія Голубана – людини, яка, як видно із відеоматеріалів, була разом зі зрадниками України з так званого батальйону «Восток», сформованого керівництвом спецпідрозділу «Альфа» СБУ Донецької області, що перейшов на бік ворога.

«Понад те, Голубан не просто з’явився у Національній поліції, але й прийшов до Верховної Ради у супроводі депутатів «Народного фронту» вимагати засудження блокади торгівлі із окупованими територіями. А потім ще й був нагороджений Президентом орденом. І сьогодні він – посадовець, який і надалі очолює один із спецпідрозділів Нацполіції на території Київщини, тому це становить величезну загрозу», – наголошує народний депутат «Самопомочі» Єгор Соболєв.

Фракція «Самопоміч» наголошує, що ще з березня не отримала жодної відповіді від правоохоронних структур щодо наведених фактів: «Ми вимагаємо ефективного розслідування, а якщо ці факти підтвердяться — покарання не тільки самого Голубана, але й всіх посадовців, причетних до того, що він потрапив у поліцію, до зали Верховної Ради України та отримав орден від Президента».

Related posts