Семенченко: Добрий день Петро Олексійович! Чого ви мовчите про те що ви три місяці брехали українцям що «антрациту з Донбасу немає альтернатив»?

Семенченко: Добрий день Петро Олексійович! Чого ви мовчите про те що ви три місяці брехали українцям що «антрациту з Донбасу немає альтернатив»?

Добрий день Петро Олексійович!

Давно не писав вам листів. Сьогодні ви назвали поставки американського вугілля в Україну «яскравим свідченням взаємовигідного співробітництва між стратегічними партнерами». У мене два питання, Петро Олексійович.

Перше. А що ви робили всі три роки до цього? Як все це називається? «Яскравий приклад взаємовигідного співробітництва між агресором і жертвою агресії?» І друге питання. Причому тут Ви? Про які мої домовленості з Трампом» ви розповідаєте? Вугілля було закуплено у комерційної фірми в США. Для здійснення цієї закупівлі ніяке «добро Трампа» не було потрібно. Плати гроші і вези. Так ви тут до чого? Ась?

А чого ви мовчите про те що припинити закупівлі вугілля у окупантів вам завадили звичайні українці на Блокаді? Чого ви мовчите про те що ви три місяці брехали українцям що «антрациту з Донбасу немає альтернатив»? Про те що «шахтарі вступлять до лав терористів» і будуть «вбивати українців? Про те що економіка без донецького і луганського антрациту «впаде»? Чого мовчите про те що поки державні ТЕС закуповують вугілля в США, Ахметов продовжує купувати його в РФ? Про те скільки відсотків ринку мобільного зв’язку, банківського сектора, енергетики, ядерного палива, добрив і так далі контролюється РФ? Про те що перше місце за інвестиціями в українську економіку займає саме країна агресор? І що все це — «яскраве свідчення стратегічної співпраці з російськими окупантами?»

Ох Петро Олексійович … Іноді краще жувати ніж говорити. Ну а забирати у РФ «інструменти економічного шантажу» ми скоро продовжимо. На другому етапі Блокади. А ви можете продовжити приписувати це собі. У полум’яних промовах, які не мають нічого спільного з реальністю.

Related posts