КЛИЧКО СПАЛИВСЯ ТА МАЄ ПІТИ!

КЛИЧКО СПАЛИВСЯ ТА МАЄ ПІТИ!

Сьогодні нарешті кияни отримали документальне підтвердження того, що й так більшості було відомо: міський голова Києва Кличко є кращим другом столичної будівельної мафії. Завдяки журналістам програми Схеми: корупція в деталях — RFERL, стало відомо, що мер Києва Віталій Кличко разом зі своїми друзями-забудовниками Столаром та Микитасем приватним літаком літали відпочивати на італійські курорти.

Роками Віталій Кличко відверто покриває багаточисельні незаконні забудови Микитася, Столара та інших своїх друзів. Про що можна говорити, якщо зараз в Києві нараховуються сотні незаконних забудов, за якими стоять, зокрема, і його курортні друзі. А схема прийняття Київрадою, всупереч Генплану, незаконних детальних планів територій на догоду цим персонажам – це взагалі щось, чого не було навіть при Черновецькому.

Саме Столар є організатором однієї з найбільших будівельних афер – «Еліта-Центру», через яку постраждали тисячі киян, проте це не завадило регіоналу Столару стати фактичним керівником штабу Кличка на мерських виборах, а сьогодні саме Столар є реальним керівником міста, якому Кличко віддав на відкуп столицю.

Ще один друг мера – не менш скандальний забудовник Максим Микитась – прикриваючись корпорацією «УКРБУД», активно знищує зелені зони столиці та забудовує береги Дніпра. Чого лише варта сумнозвісна забудова на Микільській Слобідці. І це далеко не поодинокий злочин Микитася; згадаємо незаконні забудови на Січових Стрільців 59, Академіка Вернадського тощо.

Після вияву настільки близьких стосунків з такими людьми, мер столиці будь-якої країни Європейського Союзу, про цінності якого так часто згадує Кличко, одразу б пішов у відставку. Адже наявність очевидного конфлікту інтересів вже ні в кого не викликає жодних сумнівів.

Тому найближчим часом я звернуся до антикорупційних органів з вимогою перевірити факти журналістського розслідування, щодо конфлікту інтересів міського голови зі столичними забудовниками Микитасем та Столаром.

Одночасно, як київський мажоритарник, готую звернення до президента України Петро Порошенко з вимогою припинити повноваження голови КМДА Кличка В. В.

Також як народний депутат зареєструю постанову про перевибори міського голови м. Києва та вимагатиму, щоб Верховна Рада якнайшвидше відреагувала на настільки очевидні докази корумпованості Кличка.

Друг забудовників Віталій Кличко має піти!

Related posts