Увага, Тростянець! Світлана Кіщенко торгує наркотиками

Увага, Тростянець! Світлана Кіщенко торгує наркотиками

Увага, Тростянець! Світлана Кіщенко торгує наркотиками

Батьки, жителі смт. Тростянець, будьте пильні! Кіщенко Світлана Дмитрівна, 56-річна жителька села Северинівка, яке розташоване поруч з смт. Тростянець Гайсинського району Вінницької області, займається торгівлею марихуаною (коноплею).

Наша редакція отримала неспростовні докази її участі в місцевому наркокартелі і з цієї причини публікує її фотографію і номер телефону.

Відповідну інформацію в ЗМІ «злили» родичі місцевих наркоманів, чиї дані з міркувань безпеки не розголошуються і разом з заявами про злочин передані в СБУ.

Поки розпочато розслідування, журналісти закликають батьків перевірити списки контактів на планшетах і мобільних ваших дітей. Якщо в них записаний номер телефону Світлани Кіщенко 0673694535, терміново бийте на сполох!

Ваші діти можуть купувати у цієї громадянки «легкі наркотики».

Частина клієнтів приходить за дозою до неї прямо додому за адресою: село Северинівка, вулиця Зарічна, 160.

Доставляє за адресами постійних покупців марихуану чоловік Кіщенко Світлани Володимир на велосипеді. Він же встановлює закладки, якщо клієнт звертається по інтернету через канали соціальних мереж.

А це чоловік Світлани Кіщенко Володимир, який є наркокур’єром та закладником наркотиків

Ціни, як всюди в Україні, близько 250 гривень за один грам. Постійним і дрібногуртовим клієнтам Світлана пропонує знижки.

Офіційно Світлана Кіщенко — підприємець, яка тримає в центрі Тростянця в колишньому універмазі магазинчик з продажу дешевої біжутерії. Але, як ми розуміємо, ця діяльність, яка дає в місяць не більше 5 тисяч гривень прибутку, є лише прикриттям іншого — злочинної активності.

Обороти учасниці наркокартелю містечкового рівня обчислюються 30-40 тисячами гривень на місяць.

Цим і пояснюються «статки» сім’ї — шуби, золото, декілька машин, банківські вклади.

Чому більше трьох років Світлана Кіщенко безкарно торгує «травкою»?

Джерело в місцевій поліції підтвердило нам інформацію про те, що «кришує» цей наркотрафік заступник начальника тростянецького відділу поліції Володимир Хреїк.

З відкритих ресурсів про цього поліцейського відомо, що, зробивши службове підроблення та підкинувши наркотики, він запроторив за ґрати ні в чому невинного мешканця Тростянця Валерія Дейлика

https://censor.net/ru/forum/3117239/podlost_i_gnilost_sistemy_kak_negodyayi_v_pogonah_vladimir_hreik_izbegaet_tyurmy.

Володимир Хреїк також був підозрюваним в фабрикації матеріалів кримінального провадження за фактом смерті жителя Тростянця Сергія Бесараба https://ord-ua.com/2012/01/11/-falsifikatsiya-smerti-so-smertelnyim-ishodom/.

Слідчий (очевидно, що за хабар) вивів з-під кримінальної відповідальності місцевого аптекаря-хірурга Віталія Космина, на будівництві якого струмом незаземленої бетономішалки вбило Сергія Бесараба. Він та судмедексперт Олександр Лебідь обставили обставини трагедії як смерть від передозування наркотиком — трамадолом. Тільки в результаті серії розслідувань журналістам вдалося відновити чесне ім’я шановної в Тростянці сім’ї Бесараб.

Примітно те, що Володимир Хреїк постійно має справу з наркотою.

То він героїчно вилучає 5 кілограм канабісу https://www.0432.ua/news/1306322/zitel-vinnickoj-oblasti-hranil-5-kg-kannabisa-amfetamin-i-spricy, як у випадку з жителем Нової Ободівки, то сам береться кришувати торгівлю «травкою» вже в сусідньому селі Северинівка, як у випадку зі Світланою Кіщенко.

Не менш цікавими є й дані про причетність Світлани Кіщенко до фінансової піраміди B2B Jewelry.

Якщо бути точніше, ще до краху B2B вона була представником піраміди в Тростянецькому районі.

Аферистка заманила в тенета місцевого жителя, який в гонитві за відсотками від великого мильної бульбашки примудрився продати власний будинок. Згодом його кинула дружина, а йому самому довелося виїхати в Польщу на заробітки.

Якщо засновнику B2B Миколі Гонті СБУ висунуло підозру в шахрайстві та обман на 250 мільйонів доларів, то Світлана Кіщенко поки що проходить по цьому кримінальному провадженні як свідок, так як безпосередньо не підписувала ніяких договорів з ошуканими вкладниками.

Ігнат Сверлов