Гусятинський Дмитро

Гусятинський Дмитро

Дмитро Гусятинський, уродженець Києво-Святошинського району у Київській області, народився 14 лютого 1984 року. З юних років проживає в селі Софіївська Борщагівка. Навчався в середній загальноосвітній школі.

Закінчив її з відзнакою і спрямував свої зусилля на отримання подальшої освіти. Здавалося, звичайна школа, але вона дала багато цінних уроків, і навчила систематизувати і застосовувати отримані знання.

Старанність і наполегливість допомогли успішно вступити до вищого навчального закладу, а саме, до «Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана». Дмитро обирає спеціальність  “Фінанси” і п’ять років глибоко вивчає, обраний ним фах, що дає змогу успішно отримати кваліфікацію магістра з фінансів у 2006 році. Та жага до знань не дозволила на цьому зупинитися, і тому, вже в 2018 році Дмитро Гусятинський вирішує здобути другу вищу освіту і його вибір падає на Університет державної фіскальної служби України. На цей раз своєю спеціальністю він обрав «Право» та, в результаті, осягнув фах за спеціальністю магістра права.

2019 рік став часом здобуття третьої вищої освіти, а саме, спеціалізацією з  «Публічного управління та адміністрування» та отримання кваліфікації магістра при Національній академії державного управління при Президентові України. На теперішній час Дмитро продовжує процес навчання і реалізує себе, як наукового співробітника, в аспірантурі Університету державної фіскальної служби України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

У 2002 році, коли Дмитрові було 18 років, бере початок його трудовий шлях, три наступні роки він реалізує свій потенціал на посаді заступника генерального директора з комерційних питань в «Українському агроторговому  домі «Колос»».

2006-2007 роки — це час, коли він працює ревізором відділу контролю у галузі державної власності Контрольно-ревізійного управління в Київській області, і вже з 2007 по 2008 рік досягає статусу головного контролера-ревізора відділу інспектування державних комерційних та фіскальних підприємств; головного контролера-ревізора підрозділу інспектування державних комерційних підприємств Департаменту контролю у сфері державної власності Головного контрольно-ревізійного управління України.

Наступні два роки (2008-2010рр.) Дмитро Гусятинский плідно працює начальником відділу з питань контролю Київської обласної ради.

2011-2013 рр.він вже — чільний спеціаліст науково-організаційного відділу Національного університету державної податкової служби України. Його хист до наукової діяльності привів його на посаду асистента кафедри менеджменту Національного університету державної податкової служби України, де він мав за честь працювати з 2013 по 2014 р.

У 2014-2015 рр. обіймає посаду голови комунальної установи Київської обласної ради «Фонд комунального майна».

В 2015 році Дмитра Гусятинского обирають депутатом Києво-Святошинської районної ради VII скликання.

З 2019 року Дмитро Гусятинський посідає посаду Голови Києво-Святошинської районної ради.

Також Дмитро — добропорядний сім’янин, має дружину і виховує двох дітей — доньку і сина.

За даними офіційного сайту Дмитра Гусятинського.