Депутат про виступ Порошенка: Суцільна брехня і маніпуляція. Слава Богу народ вже це розуміє! Я не дослухав і в знак протесту вийшов із зали!

Депутат про виступ Порошенка: Суцільна брехня і маніпуляція. Слава Богу народ вже це розуміє! Я не дослухав і в знак протесту вийшов із зали!

Вже годину президент Порошенко розповідає про свої «досягнення», як стало легше жити українському народу.

Я не дослухав і в знак протесту вийшов із зали!

Казав, що завдяки Укроборонпрому ми маємо більше 16000 одиниць нової військової техніки. Але забув згадати, що кожна закупівля супроводжується розкраданням бюджетних коштів у розмірі до 20%.

Наша ціль ЄС і НАТО. Я тільки за, але подайте ж нарешті заявку на отримання Плану дій щодо членства!

У нас налагоджено випуск танків Оплот, бтр 4 і3, крилатих ракет, а про КБ Антонова ні пари з вуст.

Ми виявляється вже як 2 роки абсолютно газонезалежні від Росії. Так і звідки у нас газ пропан-бутан і чому мовчимо про нафтопродукти з країни-агресора?

Питома вага торгівлі України з ЄС збільшилась до 40%. А що там з торгівлею з агресором? Продовжуємо? А як поживає в Україні російський бізнес, банки?

Маємо стабільний курс гривні. А кого покарали за штучний спекулятивний стрибок 2015 року?

Порошенко згадав про мінські домовленості, але так і не говорив про них. Як ми будемо капітулювати і надавати спецстатус терористам.

Ми створили 3 антикор органи — НАБУ, САП, НАЗК. Хтось з нас побачив в тюрьми корупціонера.

Каже: давайте змінювати Конституцію і скасовувати недоторканість для депутатів. А за себе не казав, хоче залишити собі індульгенцію на злочин.

Розповідає нам кадровий дефіцит в судах — і це проблема. Так найміть нових чесних суддів, пане президенте! Чого ви нам жалітесь?

І землю давайте продавати, а він все скупить!

Суцільна брехня і маніпуляція. Слава Богу народ вже це розуміє!

Related posts