Депутат про Порошенка: він довіряє та працює зі старими перевіреними кадрами команди Януковича, яких зручно тримати на гачку

Депутат про Порошенка: він довіряє та працює зі старими перевіреними кадрами команди Януковича, яких зручно тримати на гачку

Відзначення Демчини на День Незалежності.

Мене найбільше дивує, що вас це дивує.

Якщо ви дійсно здивовані — то, значить, ви застрягли у матриці створеного для в вакууму порохоботами та працівниками АП.

Бо пан Демчина, який займає посаду начальника головного управління по боротьбі з корупцією в СБУ — цю корупцію очолює та курує по квоті Президента.

Бо Порошенко відзначає подібних собі та тих, хто міцно тримає для нього систему клептократіі і авторитаризму.

Бо за три роки Президент не звільнив суддів Конституціного Суду, які фігурують у чорній бугалтеріі партії регіонів та допомогли Януковичу узурпувати владу і за постанову щодо вимоги звільнення яких він колись голосував у ВР, як нардеп.
Смішно.

Бо він користується кожного дня у ВР та поза нею послугами молодої команди Черновецького, що дерибанили Київщину, та прийшли у ВР шляхом безпрецедентного підкупу на виборах. Бо він довіряє та працює зі старими перевіреними кадрами команди Януковича, яких зручно тримати на гачку.

Що буде далі?
Відзначень, нагород демчинам буде більше.
Дотацій олігархам з грошей державного бюджету — ще більше.
Розмов про реформи та успіхи і найкращого президента усіх народів — більше у прогресії.
Буде зростання ВВП на рівні 0.3% і свято з цього приводу.
Ще більша прірва між деклараціями посадовців і збіднілим населенням.
Будуть заяви послів, більше і більше утисків опозиціонерів, опозиційних сил, справ проти шабуніна та нових облич, будуть тонни бруду та жовчі.

І так — аж до скандалу, активістів, шин, мітингів, страху, прозріння і нових змін. І нової надії.

Така вже українська традиція.

Related posts