Будьте уважні: українцям масово підсовують «фальшивки»

Будьте уважні: українцям масово підсовують «фальшивки»

У столиці киянам все частіше потрапляють до рук фальшиві гроші. Люди у соцмережах жаліються, що отримують такі гривні в магазинах, у транспорті та навіть в обмінниках.

Про це пише Сегодня.

Один із випадків підроблених грошей виявили в метро. На станції «Мінська» киянка дала касиру купюру номіналом 100 гривень,яка викликала підозру. Касир попросила іншу купюру, і та теж виявилась фальшивою. Після цього звернулися до поліції.

Жінка стверджує, що такі купюри їй підсунули у пункті обміну валют. Наразі правоохоронці з’ясовують усі деталі за даним фактом.

Лише за останній тиждень стало відомо про два такі випадки. У поліції наголошують, що при виявленні фальшивих грошей слід одразу звертатися до правоохоронців.

Крім того, поліцейські розповіли, що нещодавно в Києві затримали двох шахраїв, які збували підроблену валюту. Зловмисники вже встигли обміняти грошей на загальну суму 100 тисяч доларів.

Частіше всього підроблені купюри досить важко відрізнити від справжніх, особливо для непрофесіоналів. Якщо виникають сумніви, варто перевірити гроші в банках. Найчастіше підробляють найбільш ходові купюри у 20 та 50 гривень.

Громадянам радять звертати увагу на такі моменти, як краї купюр. Якщо вони нерівні, неакуратно обрізані, це може бути ознакою підробки.

Також важливим моментом є водяний знак, який добре видно на справжніх грошах. Також можна зігнути купюру вдвоє, а після випрямлення не повинні залишатися яскраво виражені загини, а в місці стику папір не повинен рватися.

Related posts