Богдан Яременко: Я би переживав за головне. Хоча злодійкувата влада, яка може керувати хіба провідницею, і не може використати купу правоохоронців, щоб досягнути своєї мети — це таки проблема проблем

Богдан Яременко: Я би переживав за головне. Хоча злодійкувата влада, яка може керувати хіба провідницею, і не може використати купу правоохоронців, щоб досягнути своєї мети — це таки проблема проблем

Ну, і ось полились стогін та плач

Як же так може бути, щоб група людей безкарно пройшла через КПП без відміток в паспортах, і їм за це нічого стало???!!!

Друзі, розкрию вам кілька секретів.

У нас три з половиною роки йде війна, в якій ми не знаємо, як і хто дав команду не обороняти Крим, яку ми хочемо закінчити у відповідності до домовленостей, які не є законними.

Ми далі не маємо судових рішень і не знаємо, хто узурпував владу в 2010-2013 роках, хто віддавав накази вбивати людей на Майдані, а тому не можемо бути до кінця впевнені у легітимності цієї «постмайданної» (але краще назвати її замістьмайданної) влади.

У нас від бомб гинуть популярний журнаіст, в один день два полковники спецслужб, а на додачу до цього в центрі Києва вибухає в автомобілі чеченець-оперативник грузинських спецслужб, а ще гине від кулі кілера російський полковник-депутат-перебіжчик, який навіть нібито був нам потрібен у справі про Майдан — і ми нічого не знаємо з цього приводу.

У нас влада не знає, як назвати окуповані території.

У нас в першому півріччі зріс товарообіг з Росією, а з Білоруссю, де зникають українські громадяни, і яка не підтримує територіальну цілісність України, у нас мир дружба і братерство президентів.

У нас на четвертий рік війни в Збройні сили можуть поставлятися неякісні продукти, і за це ніхто не відповідає, «бо такі закони».

У нас не оголошується воєнний стан, хоч за словами верховного головнокомандувача, країна воює.

І ви дійсно вважаєте, що кінець державі наступає тоді, коли через КПП проходять без догляду кілька депутатів?

І ви тужите за те, що порушено закон?

А коли їм випишуть адмінпротоколи і штрафи за порушення правил перетину кордону (це ж іще якщо ума вистачило усе задокументувати), ви з усім іншим, що будете робити?

Я би переживав за головне. Хоча злодійкувата влада, яка може керувати хіба провідницею, і не може використати купу правоохоронців, щоб досягнути своєї мети — це таки проблема проблем.

Related posts